*

X

Wellness pobyty krkonoše

Apartmány Stará Škola v Krkonoších tu jsou již 10 let a my jsme si pro vás k tomuto výročí připravili otevření odpočinkové wellness zóny a apartmánu. 

vizu4

Projekt na výstavbu wellness zóny a luxusního apartmánu s výhledem do údolí byl v jednání již na podzim roku 2016. Po několika měsíční připravě se 1. června 2017 začalo s terenní úpravou a stavba byla úspěšně zahájena. Otevření přístavby je plánováno na rok 2018 a těšit se můžete na finskou saunu, parní saunu, ochlazovací bazén, terásku s výhledem do přírody, rybníček s vodopádem a mnoho dalšího. 

O průběhu výstavby vás budeme po celý čas informovat zde a přostřednictvím facebookové stránky apartmánů.

WELLNESS a APARTMÁN projekt 2017/2018 Krkonoše

Jako samotné apartmány z roku 2008 navrhl a připravil Projektový atelier David z Liberce. Celý projekt bude mít dvě fáze, nejdřívě výstavba wellnes zóny, která je naplánovaná na rok 2017 a druhá fáze, vybudování apartmánu, která by měla být dokončena roku 2018. Stavba wellness bude rozdělena taktéž na dvě části - rekreační místnost s finskou i parní saunou a odpočivárnou. Druhá část, tedy společenská místnost, nabídne hostům možnost pořádat oslavy, pracovní konference, přednášky, apod.. Apartmán, který bude zpřístupněn z parkoviště apartmánů ubytuje až 6 osob a nabídně sice útulný, ale krásný pobyt s výhledem do údolí. Venku pak budou budou mít hosté k dispozici terasu k odpočívání a ochlazovací bazén po sauně. Celou stavbu dozdobí venkovní biotop s vodopádem. Máte se na co těšit!

pudorys2pudorysřezřez1

 IMG 9304vizuvizu1vizu3 

Terénní úpravy a opěrná zeď pro budovu jsou dokončeny, momentálně pracujeme na základech. V nejbližší době se začne se stavbou. Jak to momentálně vypadá na stavbě se můžete podívat zde...

IMG 8683IMG 8723IMG 8786IMG 8984

IMG 9124IMG 9220IMG 9224IMG 9254

Wellness pobyty krkonoše

On-line rezervační systém

Pokoj 1
Pevné lůžka
Přistýlka
Apartmán Stará Škola v Vysokém nad Jizerou hodnocení