*

X

Rokytnice nad Jizerou nabízí dva lyžařské areály - Ski areál Horní Domky a Studenov. Ski areál Studenov, který se nachází v nadmořské výšce 620 m.n.m. - 933 m.n.m. vyhovuje především rodinám s dětmi díky mírným svahům. V nadmořské výšce 657 m.n.m. - 1315 m.n.m. se rozkládá areál Horní Domky, kde si své najdou začátečníci i pokročilý jezdci. 

 rokytka3


Ski areál Rokytnice nad Jizerou vzdálená od Apartmánu Stará Škola zhruba 10 km nabízí jeden z nejlepší lyžařských areálu v České repubublice. Nachází se zde 14,4 km sjezdových tratí, které v určitých úsecích dosahují šířky až 100 m. Pro začátečníky tu jsou k dispozici profesionální instruktoři na lyže i snowboard. Černá sjezdovka o délce jednoho kilometru je ideální pro zkušené jezdce, kteří si jízdu budou bez pochyby chválit a užívat. Od horní stanice sedačkové lanovky můžete sjet celý areál v délce 4,5 km. Na své si přijdou i snowbaordisté, areál nabízí každodenně upravovaný snowpark s vlastním vlekem. 

Ski areál Rokytnice nad Jizerou

rokytka2rokytkarokytka4rokytka5

Aktuality

LAST MINUTE sleva 15% na pobyt o prodlouženém víkendu (4.7.-8.7.)

Zavolejte na telefonní číslo +420 777 740 450 co nejdříve a dostanete slevu 15%  na pobyt o prodlouženém víkendu. Zbývá nám poslední apartmán číslo 1. Těšíme se na vás! (Termín orientační a lze ho přizpůsobit) 

Rosteme! Podívejte se, jak probíhá výstavba WELLNESS a nového apartmánu!

Projekt na výstavbu wellness zóny a luxusního apartmánu s výhledem do údolí byl v jednání již na podzim roku 2016. Po několika měsíční připravě se 1. června 2017 začalo s terenní úpravou a stavba byla úspěšně zahájena. Otevření přístavby je plánováno na konec roku 2018 a těšit se můžete na finskou saunu, parní saunu, ochlazovací bazén, terásku s výhledem do přírody, rybníček s vodopádem a mnoho dalšího. 

O průběhu výstavby vás budeme po celý čas informovat v tomto článku a přostřednictvím facebookové stránky apartmánů.

                                                                                                                                                                   Číst více...                                                                                                                                                                                   

  

On-line rezervační systém

Pokoj 1
×

TOP
Apartmán Stará Škola v Vysokém nad Jizerou hodnocení