*

X

Apartmány Jizerské hory

Kdo by neměl rád přírodu a především hory? Je tak osvěžující odjet z města a moci si užít ničím nerušený víkend, týden nebo delší volno lyžováním v zimě a turistikou po zbytek roku. Proto je tu pro vás apartmán Stará škola, který se nachází na pomezí mezi Krkonošemi a Jizerskými horami v klidné horské vesničce Horní Tříč. Díky své strategické poloze nabízí jedinečnou možnost užít si krásy Krkonoš i Jizerských hor do sytosti.

Apartmán Stará škola se nachází v bezprostřední blízkosti obce Vysoké na Jizerou a pouze co by kamenem dohodil od Jablonce nad Jizerou. V okolí je krásná příroda, která přímo vybízí k procházkám i vyjížďkám na kole po vyznačených stezkách s malebnými výhledy. Apartmán Stará škola je ubytování vybudované v původně školní budově, je kompletně zrekonstruované a nově zařízené. Nabízí možnosti relaxace, odpočinku a spoustu dalších aktivit, k dispozici je vám sauna, společenská místnost s barem, úschovna kol a lyží a parkoviště.

Apartmány Jizerské hory

Přivítá vás příjemný personál a moderně zařízené interiéry. Vyberte si hned z několika typů pokojů, které jsou pohodlně vybaveny tak, aby vám nic nechybělo. Naleznete zde balkon s krásným výhledem do krajiny, každý apartmán disponuje vlastním sociálním zařízením a také kuchyňkou. Apartmán exkluziv vám navíc nabídne také masážní sprchu a saunu nebo krb a dvě koupelny s vanou. Apartmány Stará škola jsou vhodné i pro rodinnou dovolenou, pro děti je připraven dětský koutek a také velké ohniště s posezením.

Přijedete-li v létě, máte možnost prohlédnout si krásné okolí pěšky nebo na kole po vyznačených turistických cestách. V zimě jsou vám k dispozici v bezprostřední blízkosti lyžařské areály ve Vysoké nad Jizerou, v Jablonci nad Jizerou a v Pasekách nad Jizerou. Další ski areály naleznete také v Rokytnici nad Jizerou, Harrachově nebo Špindlerově Mlýně.

Ubytování Jizerské hory

On-line rezervační systém

Pokoj 1
×

TOP
Apartmán Stará Škola v Vysokém nad Jizerou hodnocení