*

X

Wellness pobyty krkonoše

Apartmány Stará Škola v Krkonoších tu jsou již 10 let a my jsme si pro vás k tomuto výročí připravili výstavbu odpočinkové wellness zóny a apartmánu. 

sauna 01

Projekt na výstavbu wellness zóny a luxusního apartmánu s výhledem do údolí byl v jednání již na podzim roku 2016. Po několika měsíční připravě se 1. června 2017 začalo s terenní úpravou a stavba byla úspěšně zahájena. Otevření přístavby je plánováno na rok 2019 a těšit se můžete na finskou saunu, parní saunu, ochlazovací bazén, terásku s výhledem do přírody, jezírko a mnoho dalšího. 

O průběhu výstavby vás budeme po celý čas informovat zde a přostřednictvím facebookové stránky apartmánů.

WELLNESS a APARTMÁN projekt 2018/2019 Krkonoše

Jako Starou Školu srhl a připravil tuto výstavbu taktéž Projektový atelier David z Liberce. Celý projekt bude mít dvě fáze, nejdřívě výstavba wellnes zóny, která je naplánovaná na rok 2017 a druhá fáze, vybudování apartmánu, která by měla být dokončena roku 2019. Stavba wellness bude rozdělena taktéž na dvě části - rekreační místnost s finskou i parní saunou a odpočivárnou. Druhá část, společenská místnost, nabídne hostům možnost pořádat oslavy, pracovní konference, přednášky, apod.. Apartmán, který bude zpřístupněn z parkoviště apartmánů ubytuje až 6 osob a nabídně sice útulný, ale krásný pobyt s výhledem do údolí. Venku pak budou budou mít hosté k dispozici terasu k posezení a ochlazovací bazén. Celou stavbu dozdobí venkovní biotop s vodním přepadem. Máte se na co těšit!

Terénní úpravy a výstavba wellnes zóny

jada jada jada jada

Následovala výstavba apartmánu, venkovního bazénu a hloubení díry pro jezírko

2018 07 04 PHOTO 00000003 jerabek jester jester 

A jak to u nás vypadá ted? Makáme co to jde a chýlíme se ke konci!

IMG 5949 IMG 5977 jezirko4 bazen4

Wellness pobyty krkonoše

On-line rezervační systém

Pokoj 1
×

TOP
Apartmán Stará Škola v Vysokém nad Jizerou hodnocení