*

X

Post Message


Milan Hančl

V penzionu jsme byli již několikrát a vždy jsme byli nadmíru spokojeni. Výborné vybavení apartmánů, skvělé postele, fantastický horský vzduch...

Oceňujeme vynikající internet a vstřícného pana správce, který se snaží splnit požadavky hostů ještě před tím, než je vysloví ...Doporučujeme!


niedziela, 12 sierpień 2018
Daniela Herinková
Penzion je umístěn na krásném, klidném místě, apartmány jsou dobře vybaveny, postele neuvěřitelně pohodlné, kvalitní lůžkoviny. O pension je skvěle pečováno. Rozhodně toto ubytovací zařízení budu dále doporučovat a ráda se sem vrátím.

piątek, 04 sierpień 2017
Miroslava Hladíková

Dobrý den,
apartmán, ve kterém jsme bydleli, byl super, vypadal přesně tak jak jsme si představovali, nadčasový design zvenku i zevnitř, mile nás překvapila citlivá rekonstrukce při které byly zachovány některé původní - aspoň tak vypadaly- prvky (mám na mysli schodiště, vstupní dveře), použití místních stavebních materiálů - dřevo, kámen a úžasný výhled. Pan správce milý, ochotný, zdvořilý, nevnucoval se, ale ochotně poradil, když bylo třeba. Věřím, že až bude příští rok dostavěno wellness, bodou i služby v něm stejně super. Toto ubytování mohu každému jen doporučit. Přeji hezký den a zdravím.
Miroslava Hladíková


środa, 12 lipiec 2017
Wojciech Niewiadomski
Spędzamy tu nasze ferie zimowe już od kilku lat. Czy tylko w gronie rodzinnym czy też z w kilka znajomych rodzin, zawsze można tu znależć czas na relaks i odpoczynek. Główną zaletą Starej Szkoły są bardzo przestronne apartamenty. Spokojnie można urządzić spotkanie na kilka rodzin lub wygodnie wypocząć w ciszy i spokoju. Kuchnia z pełnym wyposażeniem daje też swobodę w organizacji posiłków. Minusy? tylko chyba brak windy ;-), oj ciężko się wspina po schodach po całodziennym szusowaniu na nartach :-)

czwartek, 13 kwiecień 2017
Michala Pavlíková
V apartmánu jsem strávili několik dní na začátku července. Chválíme přístup správce, čistotu a útulnost pokojů. Bylo k dispozici vše, co jsme potřebovali. I lokace je super, nabízí možnost spousty zajímavých výletů po okolí. Určitě se rádi znovu vrátíme :)

piątek, 16 wrzesień 2016
 
Powered by Phoca Guestbook

On-line rezervační systém

Room 1
×

TOP
Apartmán Stará Škola v Vysokém nad Jizerou hodnocení