*

X

Apartmán Stará škola

EUR
 • APARTAMENT NR 5 NADSTANDARD
  APARTAMENT NR 5 NADSTANDARD Apartmán Stará škola
  Czteripokojowy ponadstandard apartament znajduje się w pierwszym piętrze budynku i wejście ma każdy klient zamykane ze wspólnego korytarza, w przedpokoju jest duża wbudowana szafa, wieszak i miejsce do położenia butów.
  EUR 63 tydzień
 • Apartament nr 1 STANDARD
  Apartament nr 1 STANDARD Apartmán Stará škola
  Czteripokojowy standardny apartament znajduje się prizemi budynku i wejście ma każdy klient zamykane ze wspólnego korytarza, w przedpokoju jest duża wbudowana szafa, wieszak i miejsce do położenia butów.
  EUR 70 tydzień
 • Apartament nr 2 EXCLUSIV
  Apartament nr 2 EXCLUSIV Apartmán Stará škola
  Pięciopokojowy ekskluzywny apartament znajduje się prizemi budynku i wejście ma każdy klient zamykane ze wspólnego korytarza, w przedpokoju jest duża wbudowana szafa, wieszak i miejsce do położenia butów.
  EUR 73 tydzień
 • Apartament nr 3 NADSTANDARD
  Apartament nr 3 NADSTANDARD Apartmán Stará škola
  Czteripokojowy ponadstandard apartament znajduje się w pierwszym piętrze budynku i wejście ma każdy klient zamykane ze wspólnego korytarza, w przedpokoju jest duża wbudowana szafa, wieszak i miejsce do położenia butów.
  EUR 63 tydzień
 • Apartament nr 4 EXCLUSIV
  Apartament nr 4 EXCLUSIV Apartmán Stará škola
  Pięciopokojowy ekskluzywny apartament znajduje się w pierwszym piętrze budynku i wejście ma każdy klient zamykane ze wspólnego korytarza, w przedpokoju jest duża wbudowana szafa, wieszak i miejsce do położenia butów.
  EUR 73 tydzień
 • HOTEL POKÓJ nr 7
  HOTEL POKÓJ nr 7 Apartmán Stará škola
  Dwuosobowy pokój znajduje się w drugim piętrze budynku i wejście do pokoju ma klient zamykane ze wspólnego korytarza, w przedpokoju jest duża wbudowana szafa do położenia odzieży i miejsce do położenia butów.
  EUR 30 tydzień
 • JEŠTĚR S VÝHLEDEM DO ÚDOLÍ
  JEŠTĚR S VÝHLEDEM DO ÚDOLÍ Apartmán Stará škola
  Apartmánový solitér netypického tvaru, jenž nazýváme Ještěrem se tyčí nad stavbou zahradního domku a vyhlíží do tříčského udolí a na protější svahy. Vstup do objektu je přímo z parkoviště skrze předsíň, ze které vedou dveře do koupelny s toaletou a do velkého obytného prostoru. Ten jakoby měl na první pohled hlavní funkci katapultovat vás skrze své útroby a velké okno rovnou do okolní nedotčené krajiny, která jak v létě, tak v zimě uchvátí vaše pozorovací smysly.
  EUR 73 Night
 • ZAHRADNÍ DOMEK S WELLNESS
  ZAHRADNÍ DOMEK S WELLNESS Apartmán Stará škola
  Zahradní domek se nachází na rozlehlém pozemku Apartmánu Stará škola a jeho velká okna záměrně vizuálně propojují interiér s terasou, zahradou a vodními prvky. Vstupní hala je vybavena praktickými úložnými prostory a toaletou. Velkorysý obytný prostor zahrnuje plně vybavený kuchyňský kout, jídelní stůl, obývací prostor, který lze přeměnit na prostor na spaní. Dále je zde relaxační místnost se dvěma saunami a sprchou, kterou lze využívat také jako ložnici. Koupelna je vybavena masážní vanou.
  EUR 73 Night

On-line rezervační systém

Room 1
×

TOP
Apartmán Stará Škola v Vysokém nad Jizerou hodnocení