*

X

Apartmán Stará škola v Krkonoších

Ideální výchozí poloha pro cykloturistiku do Jizerských hor nebo turistiku po hřebenech Krkonoš. Zajímavé a přitom dostupné jsou také výlety za přírodními krásami a hrady do oblasti Českého ráje, prohlídka Bozkovské jeskyně a vyhlídky z okolních rozhleden, kterých je v tomto regionu opravdu hodně. Přímo z apartmánu se krátkou procházkou po luční cestě za 30 minut dostanete do malebného horského střediska Vysoké nad Jizerou, kde je k dispozici - poliklinika, nemocnice, pošta, bankomat, kostel, muzeum, pekárna, potraviny, kavárna, cukrárna, restaurace a romantický hotel Větrov s možností procházky v zámeckém parku, dále je možné navštívit bowling, tenisové hřiště a půjčovny sportovního vybavení a čtyřkolek.

Na kolech je možné navštívit vzdálenější cíle - na západě se rozprostírají Jizerské hory, které nabízejí řadu cyklotras, na východní straně leží Krkonoše s vysokými hřebeny, které spíše lákají k pěší turistice. Autem nebo veřejnou dopravou je možné navštivit známá krkonošská střediska - Rokytnice nad Jizerou, Harrachov a Špindlerův mlýn, kde se nacházejí bobové dráhy, lanové centra, letní nebo kryté bazény a další sportovní a kulturní vyžití, vše 10-35 km od apartmánu.

Pro celodenní výlet doporučujeme navštívit jeskyně Bozkov, prohlídku hotelu a vysílače Ještěd s výhledem na Krkonoše, České středohoří, Český ráj a krajské město Liberec, které nabízí zábavný vodní park Babylon a rušný noční život vzdálený 60km. Oběd nebo večeři doporučuji ve vyhlášené restauraci pod Ještědem, kterou budete mít po levé straně při sjezdu z Ještědu do Liberce u konečné tramvajové zastávky.

Další celodenní nebo vícedenní výlet doporučujeme do hlavního města Prahy s dopolední zastávkou v Českém ráji, oběd v Dětěnicích v stylové středověké krčmě a podvečerní procházkou historickým centrem našeho hlavního města Prahy, výlet můžete zakončit večeří na Kampě s výhledem na Vltavu a Karlův most

Apartmány byly zrekonstruovány ze staré školy na moderní ubytovací zařizení s dvěma luxusními a třemi nadstandardními apartmány, dále je zde jeden hotelový pokoj. Budova nabízí společenskou místnost s barem a posezení ve sklepní vinárně. Parkoviště pro hosty je přímo u apartmánu. K dispozici je také lyžárna a uzamykatelná místnost na kola. Apartmány na pozemku o rozloze 5000m2 jsou umístěny na jižním svahu s romantickým výhledem na hřebeny Krkonoš a do údolí Tříčského potoka.

Ubytování v Krkonoších - Apartmán Stará Škola

Apartmán Stará škola v Krkonoších byl v roce 2008 zrekonstruován z budovy staré školy na moderní a příjemné ubytovací zařízení. Jsou zde dva luxusní a tři nadstandartní apartmány, dále jeden hotelový pokoj. Objekt se nachází v klidném prostředí, na pozemku o rozloze 5000m2. Apartmány Krkonoše jsou situovány na jižní svah a nabízí nádherné výhledy do údolí i na vrcholky českých velehor.

Jsou ideálním místem, kde lze strávit rodinnou dovolenou, ale i prostorem pro konání společenských akcí či školení. Naši hosté mohou využívat společenskou místnost a sklepní vinárnu. Parkoviště je přímo u apartmánu. K dispozici je lyžárna a uzamykatelná místnost na kola. Na zahradě je také dětské hřiště a venkovní posezení, kde je možné grilovat. Lze si zapůjčit vybavení pro různé sportovní aktivity - volejbal, fotbal, badminton, kriket, atd.

Apartmány Krkonoše jsou ideálním místem pro odpočinek, ale i aktivní dovolenou. Okolí nabízí nespočet celoročních sportovních aktivit. Zajímavé jsou výlety za přírodními krásami do oblasti Českého ráje, prohlídka Bozkovské jeskyně a vyhlídky z okolních rozhleden. Přímo z apartmánu se krátkou procházkou po luční cestě za 30 minut dostanete do horského střediska Vysoké nad Jizerou, kde je k dispozici poliklinika, nemocnice, pošta, bankomat, kostel, muzeum, pekárna, potraviny, kavárna, cukrárna, restaurace, bowling či tenisové hřiště.

Na kolech je možné poznat vzdálenější cíle - na západě se rozprostírají Jizerské hory, které nabízejí řadu cyklotras, na východní straně leží krkonoše s vysokými hřebeny, které spíše lákají k pěší turistice. Autem nebo veřejnou dopravou je možné navštívit známá krkonošská střediska – Rokytnice nad Jizerou, Harrachov, Špindlerův mlýn, kde lze využít různých zábavných atrakcí – bobovou dráhu, lanová centra, venkovní nebo kryté bazény a další sportovní či kulturní vyžití, vše 10 – 35 km od apartmánu. V blízkém okolí se nachází i menší lyžařské areály – Šachty, Kamenec, Paseky či Rejdice. V Rejdicích si přijdou na své milovníci snowboardingu, je zde jeden z nejlepších snowparků v ČR. Atraktivní polohu apartmánu ocení i příznivci běžeckého lyžování. Je možné přímo od apartmánu vyrazit a napojit se na běžecké trasy Jizerských hor, nebo na druhou stranu k hřebenům Krkonoš.

Ubytování v Krkonoších

Rozdělením apartmánů do třech skupin a jednoho hotelového pokoje, vycházíme vstříc požadavkům zákazníků na počet osob v apartmánu, standard vybavení (sauna, krb, balkon, vybavení kuchynské linky a velikost apartmánu). Vybavení apartmánů je zcela nové a odpovídá současným trendům na kategorii ****

Vinárna

 Vinárna Vinárna

Vinárna je vybavena dvěma stoly pro 12 osob, masivními dubovými lavicemi, přístup z chodby v přízemí, východ je možný přímo do zahrady. Možnost zakoupit vínu u správce objektu.

Společenská místnost

 Společenská místnost Společenská místnost Společenská místnost Společenská místnost - půdorys

Společenská místnost s barem, pípou a WC, místnost je variabilně přestavitelná na konferenční místnost a je vybavena stoly se židlemi pro 18osob, TV+SAT, internet, plátno pro videoprojekci.

Ubytování v apartmánu v Krkonoších Stará Škola

On-line rezervační systém

Room 1
×

TOP
Apartmán Stará Škola v Vysokém nad Jizerou hodnocení