*

X

Pokud plánujete zimní dovolenou v Krkonoších, ale obáváte se pandemie koronaviru, máme pro Vás řešení. Pro objendávky a rezervace v termínu 25.11. 2020 - 21.3. 2021 poskytujeme záruku vrácení peněz nebo přesunutí pobytu na jiný termín. Přečtěte si více informací v článku

Na zimní sezónu 25.11. 2020 - 21.3. 2021 platí následující:

1) Pokud bude ve vašem termínu nadále státní nařízení se zákazem pronajímání ubytování k rekreaci, nabídneme vám náhradní termín nebo vrátíme plnou částku.

2) Pokud k nám nemůžete vyrazit z důvodu nemoci covid/karantény, nabídneme vám náhradní termín nebo vrátíme plnou částku při oznámení 3 dnů před příjezdem. Dále platí naše standardní storno podmínky.

V budově apartmánů přijímáme opatření, abychom vás ochránili během vaší dovolené. Neustále tak větráme společné prostory, dezinfikujeme předměty, nosíme roušku a domlouváme check-in/out tak, abychom minimalizovali kontakt střídajících se hostů. 

Neváhejte nás kontaktovat a rezervovat apartmány pro letošní sezónu, těšíme se na Vás!

athens optimized

On-line rezervační systém

Pokoj 1
×

TOP
Apartmán Stará Škola v Vysokém nad Jizerou hodnocení