Booking ubytování, apartmánu

EUR

Vyberte si z našich pokojů a rezervujte online, nebo nám klidně zavolejte :-)

Booking ubytování, apartmánu

• APARTMÁN Č.1 NADSTANDARD
    APARTMÁN Č.1 NADSTANDARD Booking ubytování, apartmánu
    Čtyřlůžkový apartmán se nachází v přízemí. Vstup do apartmánu je přes vlastní předsíň s velkou vestavnou skříní. Obytný prostor propojuje kuchyňský kout, jídelní stůl a obývací prostor s rozkládací pohovkou a TV. V apartmánu jsou dvě ložnice a koupelna.
    EUR 81 Noc
  • APARTMÁN Č.2 EXCLUSIV
    APARTMÁN Č.2 EXCLUSIV Booking ubytování, apartmánu
    Pětilůžkový apartmán se nachází v přízemí. V předsíni je velká vestavná skřín, věšák a prostor pro odložení obuvi. Velká obytná místnost propojuje kuchyňský kout a jídelnu s obývacím prostorem s pohodlnou rozkládací sedačkou a TV a jedním lůžkem. V apartmánu jsou dvě ložnice a velká koupelna se saunou a rotopedem.
  • APARTMÁN Č.3 NADSTANDARD
    APARTMÁN Č.3 NADSTANDARD Booking ubytování, apartmánu
    Čtyřlůžkový apartmán se nachází v prvním patře budovy. Vstup má každý zákazník uzamykatelný ze společné chodby, v předsíni je velká vestavěná skřín, věšák a prostor pro odložení obuvi. Obytná místnost propojuje kuchyňský kout, jídelnu a obývací prostor s rozkládací sedačkou a TV. Prosvětlený apartmán má balkón s výhledem na tříčské louky.
    EUR 73 Noc
  • APARTMÁN Č.4 EXCLUSIV
    APARTMÁN Č.4 EXCLUSIV Booking ubytování, apartmánu
    Pětilůžkový apartmán se nachází v prvním patře budovy a vstup má každý zákazník uzamykatelný ze společné chodby, v předsíni je velká vestavěná skřín, věšák a prostor pro odložení obuvi. Velkorysá obytná místnost propojuje kuchyňský kout, jídelnu a obývací prostor s rozkládací pohovkou, TV a krbem, který především v zimních měsících příjemně zahřeje. Ve společné obytné části je navíc samostatné lůžko. V apartmánu jsou dále dvě ložnice a dvě koupelny. Balkón s posezením nabízí krásné výhledy na tříčské louky
  • APARTMÁN Č.5 NADSTANDARD
    APARTMÁN Č.5 NADSTANDARD Booking ubytování, apartmánu
    Čtyřlůžkový apartmán se nachází v druhém patře budovy a vstup má každý zákazník uzamykatelný ze společné chodby, v předsíni je velká vestavěná skřín, věšák a prostor pro odložení obuvi. Obytná místnost propojuje kuchyňský kout, jídelnu a obývací prostor s rozkládací pohovkou a TV. Jsou zde dvě ložnice a koupelna. Apartmán má balkón s krásným výhledem do okolí.
    EUR 73 Noc
  • HOTELOVÝ POKOJ Č.7
    HOTELOVÝ POKOJ Č.7 Booking ubytování, apartmánu
    Dvoulůžkový pokoj se nachází v druhém patře budovy a vstup do pokoje má zákazník uzamykatelný ze společné chodby, v předsíni je velká vestavěná skřín na odložení šatsva a prostor pro odložení obuvi. Dále se pokračuje do pokoje, kde je kromě základního vybavení minibar, rychlovarná konvice a nádobí pro dvě osoby. Prostorná koupelna.
    EUR 35 Noc
  • JEŠTĚR S VÝHLEDEM DO ÚDOLÍ
    JEŠTĚR S VÝHLEDEM DO ÚDOLÍ Booking ubytování, apartmánu
    Apartmánový solitér netypického tvaru, jenž nazýváme Ještěrem se tyčí nad stavbou zahradního domku a vyhlíží do tříčského udolí a na protější svahy. Vstup do objektu je přímo z parkoviště skrze předsíň, ze které vedou dveře do koupelny s toaletou a do velkého obytného prostoru. Ten jakoby měl na první pohled hlavní funkci katapultovat vás skrze své útroby a velké okno rovnou do okolní nedotčené krajiny, která jak v létě, tak v zimě uchvátí vaše pozorovací smysly.
  • ZAHRADNÍ DOMEK S WELLNESS
    ZAHRADNÍ DOMEK S WELLNESS Booking ubytování, apartmánu
    Zahradní domek se nachází na rozlehlém pozemku Apartmánu Stará škola a jeho velká okna záměrně vizuálně propojují interiér s terasou, zahradou a vodními prvky. Vstupní hala je vybavena praktickými úložnými prostory a toaletou. Velkorysý obytný prostor zahrnuje plně vybavený kuchyňský kout, jídelní stůl, obývací prostor, který lze přeměnit na prostor na spaní. Dále je zde relaxační místnost se dvěma saunami a sprchou, kterou lze využívat také jako ložnici. Koupelna je vybavena masážní vanou.