*

X

Letní aktivity Letní Aktivity

Objevte kouzlo letních Krkonoš

Přemýšlíte, kam na letní dovolenou? Objevte kouzlo letních Krkonoš a přesvědčte se, že není nad dovolenou v Čechách. Je jedno, zda raději chodíte, šlapete nebo se za zajímavostmi dovezete autem. U nás budete v ideální poloze pro cyklisty, vyznavače pěší turistiky a motovýletníky.

Obklopte se zajímavými trasami, okruhy, přírodními úkazy i památkami a vyrážejte každý den za novým dobrodružstvím.  Jednou na kole, podruhé pěšky a potřetí třeba autem. A čtvrtý den klidně zůstaňte na chatě a relaxujte ve wellness.

Vyberte si, čím si tady zpříjemníte dovolenou.


 

TOP akce v Krkonoších

Léto bylo letos opravdu vydařené - sluníčkové. Prázdniny jsou za námi a máme tu září. Dětem začala škola, listí na stromech se brzy začne barvit do podzimních tónů. Těšit se můžete na babí léto, procházky spadaným listím a samozřejmě i na spoustu zajímavých akcí.

Číst dál...

Bramborové ukončení sezony na Zubačce

Zvláštní vlaky na Zubačce vyjedou 28. září u příležitosti ukončení sezóny 2018. Těšit se můžete také na bohaté občerstvení v Kořenově a speciální jízdy důlního vláčku v Kořenově.

Trasy zvláštních vlaků: Kořenov - Tanvald a zpět, Tanvald - Harrachov a zpět (2 x Vozidla: motorová ozubnicová lokomotiva T426.0, motorový vůz M240.056, vozy Balm, Balm Bistro).

Číst dál...

Krkonošské cyklobusy v září

Plánujete výlet na kolech do Krkonoš? Tak nezapomeňte, že také v září cyklobusy křižují Krkonošemi od východu na západ anebo naopak. Svézt se v září Krkonošským cyklobusem můžete ve čtvrtek, v sobotu a neděli, a také ve svátek.

Číst dál...

Krkonošská pivní stezka

Nechte se očarovat nejkrásnějšími partiemi Krkonoš a místním lahodným zlatavým mokem. Krásný výlet dlouhý 35 km ocení jistě všichni milovníci hor a piva. A kde najdete místo k osvěžení? Ve Vrchlabí - Pivovar Hendrych a Pivovarská Bašta (pivo Krkonošský Medvěd), na Luční boudě (pivo Paroháč), v penzionu Andula u Friesových bud (pivo Fries), v Malé Úpě (pivovar Trautenberk) a nově i v Peci pod Sněžkou (Pecký pivovar - pivo Sněžka).

Číst dál...

Singltrek pod Smrkem

Singltrek pod Smrkem nacházejecí se v Jizerských horách ve frýdlantském výběžku je síť singltrekových tratí sloužící k maximálnímu prožitku z jízdy na kole s ohledem na přírodu. Nachází se zde přibližně 80 km stezek, které jsou ideální jak pro nezkušené jezdce, tak pro profesionální bajkery.

 4528 image 127194

Číst dál...

Cyklostezka Járy Cimrmana aneb "Na kole okolo Liptákova"

Cyklostezka je součástí projektu rozsáhlé sítě nových cyklotras na území obcí Mikroregionu Tanvaldsko, které vedou od Navarova přes Zlatou Olešnici, na Tanvald - Šumburk, Sladkou dírou k Protržené přehradě,mizí na polské hranici Jizerka - Orle a propojují Tanvaldsko s cyklotrasami Českého Ráje, Krkonoš, Jablonecka i Polska. Hlavní páteřní trasa nové sítě byla pojmenována po nedoceněném českém géniovi, protože se podařilo zmapovat jeho putování krajem. Zachycuje jej devět zastavení na trase cyklostezky, která připomínají mistrovo působení v kraji i jeho hrdinské, badatelské, objevitelské, vizionářské a jiné významné skutky:

Číst dál...

Prdek a rozhledna Štěpánka

Trasu můžete zahájit hned z našich apartmánů, nebo dojet autem do Sklenařic k restauraci Mexiko. Dále pokračujeme k Hostinci Na Perlíčku (lidově Na Prdku), který skýtá báječný výhled na panorama našich hor. Vyšlápneme k Rozhledně Štěpánka na hoře Hvězda, kde si vychutnáme další příjemnou zastávku s překrásným výhledem do kraje. Odtud uvidíme západní Krkonoše i polské Jizerky.

Číst dál...

Přírodní krásy Jizerských hor II. (22,2 km)

Jizerka, Mořina – U Bunkru (1,6 km) – /Promenádní cesta/ – Smědava (8,2 km) – /Štolpišská silnice/ – Pod Jizerou (9,7 km) – Na Knajpě (11,2 km) – /Kasárenská silnice/ – Kůrovec (15,1 km) – Hraniční (15,3 km) – Promenádní (16 km) – /Jizerská silnice/ – Jizerka, odbočka na Předěl (20,7 km) – Panský dům (21,2 km) – Jizerka, parkoviště pod Bukovcem (22,2 km)

Číst dál...

Podkategorie

On-line rezervační systém

Pokoj 1
×

TOP
Apartmán Stará Škola v Vysokém nad Jizerou hodnocení