*

X

Napsat novou zprávu
 

Zpracování osobních údajů.


uetexeyo
http:/// - .ankor .ankor

čtvrtek 7. únor 2019
Milan Hančl

V penzionu jsme byli již několikrát a vždy jsme byli nadmíru spokojeni. Výborné vybavení apartmánů, skvělé postele, fantastický horský vzduch...

Oceňujeme vynikající internet a vstřícného pana správce, který se snaží splnit požadavky hostů ještě před tím, než je vysloví ...Doporučujeme!


neděle 12. srpen 2018
Daniela Herinková
Penzion je umístěn na krásném, klidném místě, apartmány jsou dobře vybaveny, postele neuvěřitelně pohodlné, kvalitní lůžkoviny. O pension je skvěle pečováno. Rozhodně toto ubytovací zařízení budu dále doporučovat a ráda se sem vrátím.

pátek 4. srpen 2017
Miroslava Hladíková

Dobrý den,
apartmán, ve kterém jsme bydleli, byl super, vypadal přesně tak jak jsme si představovali, nadčasový design zvenku i zevnitř, mile nás překvapila citlivá rekonstrukce při které byly zachovány některé původní - aspoň tak vypadaly- prvky (mám na mysli schodiště, vstupní dveře), použití místních stavebních materiálů - dřevo, kámen a úžasný výhled. Pan správce milý, ochotný, zdvořilý, nevnucoval se, ale ochotně poradil, když bylo třeba. Věřím, že až bude příští rok dostavěno wellness, bodou i služby v něm stejně super. Toto ubytování mohu každému jen doporučit. Přeji hezký den a zdravím.
Miroslava Hladíková


středa 12. červenec 2017
Wojciech Niewiadomski
Spędzamy tu nasze ferie zimowe już od kilku lat. Czy tylko w gronie rodzinnym czy też z w kilka znajomych rodzin, zawsze można tu znależć czas na relaks i odpoczynek. Główną zaletą Starej Szkoły są bardzo przestronne apartamenty. Spokojnie można urządzić spotkanie na kilka rodzin lub wygodnie wypocząć w ciszy i spokoju. Kuchnia z pełnym wyposażeniem daje też swobodę w organizacji posiłków. Minusy? tylko chyba brak windy ;-), oj ciężko się wspina po schodach po całodziennym szusowaniu na nartach :-)

čtvrtek 13. duben 2017
Michala Pavlíková
V apartmánu jsem strávili několik dní na začátku července. Chválíme přístup správce, čistotu a útulnost pokojů. Bylo k dispozici vše, co jsme potřebovali. I lokace je super, nabízí možnost spousty zajímavých výletů po okolí. Určitě se rádi znovu vrátíme :)

pátek 16. září 2016
Robert Krtek
V apartmánech jsme byli v letě krasné a praktické ubytování pro rodinu.Chodili jsm epo horách spousta možností v okolí na pěkné výlety , zdolali jsm e několik rozhleden v okolí a viděli krásne vdopády na Mumlavě a Pančavě. Jednání korektní a rychlé. Spousta prostotu kolem apartmánů na ruzne sportovní hry a velke ohniště s otočným grilem. Mohu všem naročným turistům doporučit  jako místo k přijemné a klidné dovolené.

čtvrtek 6. srpen 2015
Pavel
Prožili jsme krásný týden v Krkonoších, i díky apartmánu stará škola. Čisté, příjemné prostředí a moderně zařízené. Určitě zde vyrazíme znovu, možná už na zimní lyžovačku, děkujeme :-)

čtvrtek 6. srpen 2015
MUDr. Renáta Drasnarová

V apartmáne "" Stará škola"" sme strávili po prvý krát  predĺžený weekend. I keď bolo kolísavé počasie, pobyt bol veľmi príjemný, prešli sme neďaleké i blízke okolie  v krásnej prírode  s možnosťou lyžovania, / zjazdy i bežky/ .Mimo zimu zase kola a samozrejme i pešia turistika. Večer unavení sme použili saunu, ktorá je umiestnená priamo v apartmáne. Naviac bola na zkúšku k dispozícii i sudosauna pod širým nebom v tesnej blízkosti budovy / čím chladnejšie počasie, tým  lepší zážitok /. Ubytovanie  bolo na  vysokej úrovni s kompletne vybavenou kuchyňkou na prípravu ľahkého jedla , na obed či večeru je možno zájsť do neďalekého Vysokého n/ Jizerou , kde sme objavili nefajčiarskú rázovitú hospodu . Bol to jeden z najpríjemejšie strávených weekendov v tomto roku, na ktorý radi spomínáme ,a preto sa do Starej školy určitě vrátíme.

 


středa 1. duben 2015
Ross Black

Had a nice few days here with my family and freinds in the snow, and had a great stay. Apartments are really well maintained and the cottage is in an amaizing setting near good ski fields and places to sledge. Plenty of shops locally to keep you well stocked with food too!

Looking forward to coming back next year!


pondělí 26. leden 2015
 
Powered by Phoca Guestbook

On-line rezervační systém

Pokoj 1
×

TOP
Apartmán Stará Škola v Vysokém nad Jizerou hodnocení