*

X

Zimní aktivity Krkonoše v zimě

Apartmány se nachází na hranicích Krkonoš a Jizerských hor v klidné horské vesničce Horní Tříč, poskytující výborné podmínky pro zimní rekreaci. Příjemné prostředí je vhodné k odpočinku i sportovním aktivitám. Místo nabízí ideální výchozí polohu pro turistiku, běžecké lyžování nebo sjezd a snowboarding. Nejbližší Ski areál Kamenec je 500 m od apartmánu pěšky nebo 2.5 km autem, zpět už dojedete až k apartmánům bez sundání lyží.

Další Ski areály jsou dostupné autem od 5minut do 40 minut jízdy.

Lyžařské areály v okolí:
Vysoké nad Jizerou - Ski areál Šachty 2.5 km
Jablonec nad Jizerou - Ski areál Kamenec 2,5 km
Paseky nad Jizerou - Ski areál Paseky 5 km
Rokytnice nad Jizerou - Ski areál Horní domky 9 km
Harrachov - Ski areál Rýžoviště 14 km
Herlíkovice - Ski areál Herlíkovice 28 km
Špindlerův Mlýn - Ski areál Svatý petr 35 km

Další info na webu
Sněhové zpravodajství

Krkonoše v zimě v apartmánu Stará Škola


 

Dopřejte si skvělou zimní dovolenou v Krkonoších

Chcete si užít aktivní zimu v Krkonoších, ale odrazují vás davy lidi a neustálé fronty, které jsou nedílnou součástí těch nejznámějších lyžařských destinací? U nás najdete kvalitní sjezdovky i běžecké trasy, na nichž se nebudete cítit jako na D1! Tak vzhůru na kopec. Nebo do stopy.

Vaše dovolená totiž právě začíná a jste v ideální výchozí poloze pro běžkování, lyžování i snowboarding. Výběr areálů, sjezdovek i okruhu je velmi široký. Přesvědčte se .

 Zima

Číst dál...

Ski areál Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou nabízí dva lyžařské areály - Ski areál Horní Domky a Studenov. Ski areál Studenov, který se nachází v nadmořské výšce 620 m.n.m. - 933 m.n.m. vyhovuje především rodinám s dětmi díky mírným svahům. V nadmořské výšce 657 m.n.m. - 1315 m.n.m. se rozkládá areál Horní Domky, kde si své najdou začátečníci i pokročilý jezdci. 

 rokytka3

Číst dál...

Ski Areál Šachty

Ski areál Šachty u městečka Vysoké nad Jizerou, které patří mezi nejvýše položené obce v České republice je ideální místo pro začínající lyžaře a rodiny s dětmi. Nabízí celkem 5 lanovek a 11 sjezdových tratí. 

stredisko 14 2

Číst dál...

On-line rezervační systém

Pokoj 1
×

TOP
Apartmán Stará Škola v Vysokém nad Jizerou hodnocení