*

X

Dopřejte si skvělou zimní dovolenou v Krkonoších

Chcete si užít aktivní zimu v Krkonoších, ale odrazují vás davy lidi a neustálé fronty, které jsou nedílnou součástí těch nejznámějších lyžařských destinací? U nás najdete kvalitní sjezdovky i běžecké trasy, na nichž se nebudete cítit jako na D1! Tak vzhůru na kopec. Nebo do stopy.

Vaše dovolená totiž právě začíná a jste v ideální výchozí poloze pro běžkování, lyžování i snowboarding. Výběr areálů, sjezdovek i okruhu je velmi široký. Přesvědčte se .

 Zima


Běžecké tratě:

1 - Přes Tříčské vrchy – hledáte nenáročnou trasu na pohodové rekreační běžkování jen pár metrů od ubytování? Užijte si i pro začátečníky velmi snadnou, pouze 2,5 km dlouhou, cestu po hřebeni s nádherným výhledem na Krkonoše i severní část Vysokého. Na okruh se napojíte se už po 850 metrech, takže můžete vyjet na běžkách přímo z chaty.

tricske vrchy

2 - Závodní běžecké tratě ve Skiareálu Šachty – jste pokročilý běžkař? Jen pět minut autem nebo svižná čtvrthodinka na lyžích od chaty na vás ve skiareálu Šachty čeká hned několik závodních okruhů (1 km, 2 km, 3 km), kde si dozajista přijdete na své. Zaparkujete přímo u tratí. A zdarma.

sachty

3 - Vysoké nad Jizerou – rozhledna Štěpánka a zpět – chcete spojit krásu běžkování s navštívením oblíbeného turistického místa? Ze skiareálu Šachty nedalekého vede asi 8 km trasa, po které se přes Tomášův kříž dostanete až k rozhledně Štěpánka.

stepanka

4 - Běloskalské okruhy – lákají vás široké lesní cesty upravené pro klasiku i bruslení? Kousek od Vysokého na vás čekají nádherné okruhy kolem Kapradníku, Hromovky a Bílé skály.

beloskale okruhy

5 - Jihovýchodní trasa s výhledem na Ralsko, Bezděz, Kozákov a Krkonoše – čeká na vás 10 km okruh kolem Dykovy skály nebo si prodlužte výlet o dalších pět kilometrů a dojeďte až k rozhledně u Borovice. Volba je na vás. A začátek trasy opět jenom kolem dvou kilometrů od chaty.

jihovychodni trasa

Lyžařské areály:

  1. Ski areál Kamenec – pouhých 500 metrů vzdálený oblíbený rezort v Jablonci nad Jizerou, odkud zpátky až k apartmánům dojedete bez sundání lyží nebo prkna. 2 vleky a 3 kilometry tratí. Co chtít víc?
  2. Ski areál Šachty – 2,5 kilometrů od chaty najdete moderní lyžařský komplex se 3 klasickými a 2 dětskými vleky a 4 kilometry sjezdových tratí. Každý člen vaší rodiny si přijde na své. Pro děti je připravena špičková školička se zkušenými instruktory a pásem na učení, vy si mezitím užijete pohodové ježdění na sjezdovce s kotvou. Zaparkujte sto metrů od areálu. A zcela zdarma.
  3. Ski areál Paseky nad Jizerou – jen 5 kilometrů od vás je vyhlášený areál s 10 km sjezdových tratí o celkové rozloze 44 hektarů. Bohatý výběrů terénů i obtížností. Oblíbený snowpark. A parking přímo u vleků.
  4. Ski areál Rokytnice nad Jizerou – v tomto 9 kilometrů vzdáleném komplexu najdete kvalitně vybavený snowpark a mnoho různorodých tratí o celkové délce 14,4 km, včetně jedné z nejdelších sjezdovek v ČR. A věřte nám, že těch 3185 metrů délky a 625 metrů převýšení opravdu stojí za to.
  5. Ski areál Rejdice – je libo jeden z nejlepších snowparků v ČR o délce 1 km a šířce 200 metrů? V tom případě neváhejte a vyrazte do Kořenova. Máte to jen 10 kilometrů od chaty. Na své si samozřejmě přijdou i lyžaři. A to jak začátečníci, tak pokročilí.

Rezervujte si své místo ještě dnes a prožijte krásnou zimní dovolenou v Krkonoších.

On-line rezervační systém

Pokoj 1
×

TOP
Apartmán Stará Škola v Vysokém nad Jizerou hodnocení