*

X

Ski Areál Rejdice

Ski areál Rejdice v Jizerských horách se nachází přibližně 10 km od Apartmánu Stará Škola. Areál nabízí pestrou škálu aktivit v letní i zimní sezóně.obrázek 3

Vyskytuje se zde jedna sedačková lanovka a poma pro začátečníky. Sjezdová trať o modré až červené obtížnosti, tedy vhodná jak pro začátečníky tak pokročilé, se rozpíná o šířce 200 metrů a o délce 950 metrů. Hlavním lákadlem ski areálu je perfektně každoročně připravovaný snowpark, na který dohlíží jeden z nejlepší snowbaordových jezdců v ČR Jan Zajíc. Dobrá lokalita sjezdovky zaručuje krásně výhledy po Jizerských horách. 

Apartmán stará škola - Ski areál Rejdice (10km, přibližně 20 minut jízdy autem)

Ski Areál Rejdice

 Ski Areál Rejdicerejdice1

On-line rezervační systém

Pokoj 1
×

TOP
Apartmán Stará Škola v Vysokém nad Jizerou hodnocení