*

X

Ski areál Rokytnice nad Jizerou

Rokytnice nad Jizerou nabízí dva lyžařské areály - Ski areál Horní Domky a Studenov. Ski areál Studenov, který se nachází v nadmořské výšce 620 m.n.m. - 933 m.n.m. vyhovuje především rodinám s dětmi díky mírným svahům. V nadmořské výšce 657 m.n.m. - 1315 m.n.m. se rozkládá areál Horní Domky, kde si své najdou začátečníci i pokročilý jezdci. 

 rokytka3


Ski areál Rokytnice nad Jizerou vzdálená od Apartmánu Stará Škola zhruba 10 km nabízí jeden z nejlepší lyžařských areálu v České repubublice. Nachází se zde 14,4 km sjezdových tratí, které v určitých úsecích dosahují šířky až 100 m. Pro začátečníky tu jsou k dispozici profesionální instruktoři na lyže i snowboard. Černá sjezdovka o délce jednoho kilometru je ideální pro zkušené jezdce, kteří si jízdu budou bez pochyby chválit a užívat. Od horní stanice sedačkové lanovky můžete sjet celý areál v délce 4,5 km. Na své si přijdou i snowbaordisté, areál nabízí každodenně upravovaný snowpark s vlastním vlekem. 

Ski areál Rokytnice nad Jizerou

rokytka2rokytkarokytka4rokytka5

On-line rezervační systém

Pokoj 1
×

TOP
Apartmán Stará Škola v Vysokém nad Jizerou hodnocení