*

X

Jilemnickem křížem krážem

Cykloturistický okruh kolem Jilemnice, který jsme označili jako okruh č. 5, měří asi 25 km. Začíná v Jilemnici na rozcestí U Labutě, kam vás z náměstí dovede cyklotrasa č. 22 směr Rokytnice nad Jizerou.

Začnete po zelené cyklotrase výjezdem na Kozinec s výhledy na Krkonoše. Po zelené dojedete k rozcestníku pod Kozincem, kde přejedete na modrou a mezi poli a lesem přes Roztoky u Jilemnice a Martinice dojedete do Horní Branné. Zde přejdete na zelenou, která vede kousek v souběhu s cyklotrasou č. 22, po které můžete dojet po silnici do Jilemnice a okruh si zkrátit. Pokud okruh č. 5 budete absolvovat celý, držte se zelené. Okruh obsahuje hodně nezpevněných úseků, ale dá se projet i na trekovém kole.

On-line rezervační systém

Pokoj 1
×

TOP
Apartmán Stará Škola v Vysokém nad Jizerou hodnocení