*

X

Další aktivity Další aktivity

Jezdecké stezky Libereckého kraje – STANICE

BUŘANY - KAŠPARKA

Vyjížďky s doprovodem pro 1 až 2 jezdce na našich koních od 1 hodiny po několik dní na trasách Jizerské hory - Krkonoše - Český ráj. Nebo jen po okolí stanice. Doprovod jezdcům na vlastních koních na stejných trasách. Skupiny do 4 jezdců. Vyjížďky po okolí na našich koních možnost i v zimě. Vodění dětí na koni

Číst dál...

Koupaliště v Jablonci nad Jizerou

Ve sportovním areálu Pilišťata naleznete od roku 1937 fungující městskou plovárnu, která byla na začátku sedmdesátých let minulého století přestavěna na koupaliště a vybavena nezbytným zázemím, jako je bufet, sprchy a převlékárny.

Číst dál...

Vodní sporty v Jablonci nad Jizerou

Voda sjízdná na raftech se valí korytem řeky Jizery nejčastěji na jaře (březen - duben), když začíná tát sníh.

Atraktivní je zejména horní úsek řeky (ústí Jizerky - Harrachov Mýto). Obtížnost se zde v tomto období pohybuje v rozmezí od WW III do WW V. Nejhořejší úsek je velmi exponovaný, náročný s VV až nesjízdný a protéká hraničním pásmem. Horní úsek má řadu většinou nesjízdných jezů a protéká KRNAPem s vyznačenými přístupovými místy k řece.

Číst dál...

On-line rezervační systém

Pokoj 1
×

TOP
Apartmán Stará Škola v Vysokém nad Jizerou hodnocení