*

X

Koupaliště v Jablonci nad Jizerou

Ve sportovním areálu Pilišťata naleznete od roku 1937 fungující městskou plovárnu, která byla na začátku sedmdesátých let minulého století přestavěna na koupaliště a vybavena nezbytným zázemím, jako je bufet, sprchy a převlékárny.

  • Otevřeno: denně 08:00 - 19:00 hodin
  • celodenní vstupné 20,- Kč, děti 10,- Kč
  • plavecký bazén o rozměrech 50 x 25 m, maximální hloubka 2 m
  • dětské koupaliště se skluzavkou
  • travnatá pláž, WC, sprchy, převlékárny
  • stánek s občerstvením
  • plavčík ani zdravotník není trvale přítomen
  • parkovací plocha ve vzdálenosti cca 150 m

Pokud vám koupaliště nevyhovují, můžete zkusit přímo městem protékající řeku Jizeru. Nejbližší další koupaliště je koupaliště Mlejnka, naleznete je v lesním zátiší nedaleko osady Hradsko (5 km). Krytý plavecký bazén se saunou najdete v Jilemnici (15 km) nebo můžete navštívit Aquacentrum Babylon v Liberci (46 km).

 

On-line rezervační systém

Pokoj 1
×

TOP
Apartmán Stará Škola v Vysokém nad Jizerou hodnocení